Rynek na oku
HKTDC Hong Kong Optical Fair 2010 to doskonała okazja, aby znaleźć dobrych dostawców okularów i akcesoriów optycznych, a także – aby zyskać rozeznanie w najnowszych technologiach i trendach na rynku. Z listą wystawców i ich ofertą można zapoznać się jeszcze przed wyjazdem na HKTDC Hong Kong Optical Fair 2010!

Elegance Optical Mfy. Ltd. Interconcept (Hong Kong) Ltd. Argus Vision Int'l Ltd.


  Zbliżenie na jakość: Galeria Marek
Galeria Marek będzie jedną z największych atrakcji tegorocznych targów. Tutaj znajdą się okulary i akcesoria optyczne uznanych światowych producentów. Podczas targów w 2009 w Galerii zaprezentowało się 67 marek z całego świata, w tym roku – spodziewamy się nawet większej ilości uczestników. Jakość wykonania i znakomite wzornictwo potrzebują odpowiedniej ekspozycji. Dlatego Galeria Marek wyróżnia się także stylowym wystrojem, sprzyjającym nawiązywaniu kontaktów handlowych.

  Rzut oka na nowe wzory
Konkurs dla młodych hongkońskich projektantów, Hong Kong Eyewear Design Competition, każdego roku cieszy się dużą popularnością. W tym roku konkurs odbędzie się już po raz dwunasty. Nagrodzone prace będzie można oglądać w trakcie targów w Hall 1 Concourse.

  Wszystko jasne
Tegoroczne targi to również okazja do wymiany informacji i poszerzenia własnej wiedzy na temat branży optycznej. Wystawie towarzyszyć będzie 8. Międzynarodowa Hongkońska Konferencja Optometryczna. Podczas konferencji wystąpią światowi znawcy rynku oraz technologii optometrycznych. To również dobra okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

  Wizja przyszłości
Okulary – korekcyjne i słoneczne – to również modny dodatek do strojów, a mody zmieniają się dziś bardzo szybko, również w branży optycznej. Dlatego w trakcie targów organizujemy seminaria poświęcone najnowszym trendom we wzornictwie okularów.

  Targi w opiniach odwiedzających

  Zarejestruj się już dziś!
Odwiedzający spoza Hongkongu, którzy zarejestrują się przed 12 października 2010, otrzymają BEZPŁATNE wejściówki.


Program dofinansowania dla handlowców
HKTDC oferuje wiele programów promocyjnych, w tym specjalne taryfy hotelowe dla odwiedzających targi. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem HKTDC w Państwa kraju.

Serwis informacyjny o targach HKTDC teraz dostępny w Twoim telefonie!
Serwis Informacyjny HKTDC w Smartphone
Korzystając z HKTDC Smartphone Info Site, mogą się Państwo zarejestrować na nasze targi i otrzymać bezpłatną wejściówkę o dowolnej porze i z każdego miejsca na Ziemi. Informacje dotyczące targów, programy imprez, listy wystawców oraz praktyczne porady dla odwiedzających Hongkong teraz są jeszcze łatwiej dostępne.

Ściągnij aplikację HKTDC FAIRS tutaj:

iPhone App Store dla użytkowników iPhone
BlackBerry App World dla użytkowników BlackBerry
Android Market dla użytkowników aplikacji Android

Serwis Informacyjny w telefonie komórkowym
Na stronie HKTDC Mobile Info Site (hktdc.com/wap/en) znajdą Państwo informacje o 30 imprezach targowych. Rejestrując się w serwisie, mogą Państwo otrzymać bezpłatną wejściówkę na targi.  Portal handlowy hktdc.com
Warto skorzystać z możliwości wcześniejszego zlokalizowania poszukiwanych produktów na targach. W celu otrzymania listy wystawców wraz z numerem stoiska i zdjęciami produktów proszę się skierować do punktów informacyjnych oznaczonych takim znakiem.  

  Szersze horyzonty
Równolegle do targów odbywać się będą trzy inne imprezy, stanowiąc doskonałą okazję do nawiązania kontaktów handlowych w branżach pokrewnych.
TargiTerminMiejsce
HKTDC Hong Kong International Medical Devices and Supplies Fair 3-5 listopada Hong Kong Convention and Exhibition Centre
Eco Expo Asia * 3-6 listopada AsiaWorld-Expo
HKTDC Hong Kong International Wine & Spirits Fair # 4-6 listopada Hong Kong Convention and Exhibition Centre
Wstęp bezpłatny. Wstęp wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia.
* 6. listopada targi Eco Expo będą otwarte również dla publiczności spoza biznesu.
# 6. listopada wstęp na Wine Fair będą miały osoby powyżej 18 roku życia, które kupią bilet.


  Kontakt
Infolinia konsumenta (852) 1830 668


RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department

http://hkopticalfair.hktdc.com/vis_preg/pre_form.htm http://www.hktdc.com/fair/hkopticalfair-en/HKTDC-Hong-Kong-Optical-Fair.html More