Otevřete oči a využijte skvělé možnosti k nalezení kvalitních obchodních partnerů
HKTDC Mezinárodní veletrh optiky, brýlí a souvisejících doplňků 2010 nabídne skvělou příležitost nejen k navázání obchodních styků s dodavateli nejnovějšího zboží, ale poslouží zároveň ke sběru informací o situaci na trhu, o módních trendech v oboru a dosaženém technickém pokroku. Ověřte si, co nabízí HKTDC Mezinárodní veletrh optiky, brýlí a souvisejících doplňků hned teď!

Elegance Optical Mfy. Ltd. Interconcept (Hong Kong) Ltd. Argus Vision Int'l Ltd.


  Zaostřeno na kvalitu - Galerie špičkových značek
Veletrh se nepochybně soustředí kolem Galerie špičkových značek, která se zaostří na nejlepší mezinárodní značkové výrobky. V roce 2009 přilákala šedesát sedm čelních značek z celého světa a díky loňskému úspěchu se letos chystá zúčastnit ještě více vystavovatelů. Kvalita a kreativita známých značek je umocněna elegancí a stylovostí výstavní plochy, což slouží k prospěchu vážným obchodním jednáním.

  Přehlídka designu
Další oblíbenou součástí veletrhu optiky je Hongkongská soutěž designérů brýlí. Letos se uskuteční již 12. ročník této uznávané akce, která propaguje a proslavuje talentované mladé místní návrháře. Všechny oceněné modely budou vystaveny během veletrhu v hale 1.

  Jasnozřivé informace
Přehlídka zároveň slouží jako burza informací. Její součástí bude i v pořadí již osmá Hongkongská optometrická konference, význačná událost v oboru, která přinese prezentace o nejnovějším vývoji přednášené mezinárodními experty na jejich individuálním poli působnosti.

  Pohled do budoucna
Semináře zaměřené na nejnovější trendy na trhu a v oboru jsou pro odbornou veřejnost velmi přínosné, protože obroučky a sluneční brýle jsou stále více považovány za módní doplňky.

  Co říkají návštěvníci

  Co byste měli udělat ještě dnes
Zaregistrujte se před 12. říjnem a získejte vstupenku ZDARMA, kterou obdržíte poštou.


Exkluzivní nabídky pro návštěvníky veletrhu
Pro návštěvníky veletrhu z řad odborné veřejnosti nabízí HKTDC řadu výhodných nabídek, včetně nabídky luxusních hotelů za sníženou cenu. K získání dalších informací o této nabídce, kontaktujte, prosím, kancelář HKTDC ve Vašem regionu.

Vyhledejte informace o veletrzích a dodavatelích z Hongkongu pomocí Vašeho mobilního telefonu
Info stránka přes Váš mobilní telefon
S HKTDC informační stránkou pro mobilní telefony se teď můžete kdykoli a odkudkoli registrovat na veletrhy a získat vstup zdarma. Snadno získáte informace ohledně veletrhů HKTDC včetně programu doprovodných akcí, seznamu vystavovatelů a praktických rad ohledně orientace v Hongkongu.

Stáhněte si aplikace na následujících internetových adresách:

iPhone App Store pokud používáte iPhone
BlackBerry App World pokud používáte BlackBerry
Android Market pokud používáte Android

Info stránka pro mobilní telefony
Informace o 30 veletrzích HKTDC jsou nyní k dispozici na Informační stránce HKTDC pro mobilní telefony - hktdc.com/wap/en. Můžete se zde zaregistrovat a zdarma obdržíte vstupenku na veletrh.  Vyhledávání zdarma pomocí hktdc.com
Již nyní si můžete obstarat seznam vystavovatelů a vyhledat si čísla stánků a fotografie výrobků těch vystavovatelů, jejichž produkty Vás zaujaly. Hledejte toto logo. 

  Rozšířené možnosti
Veletrh se bude konat ve stejném týdnu jako další tři oblíbené obchodní přehlídky a všechny nabízejí podnikatelům nové zajímavé možnosti.
VeletrhDatum konáníVýstaviště
HKTDC Mezinárodní veletrh zdravotnického vybavení a potřeb 3.-5. listopadu Hongkongské kongresové a výstavní centrum
Eco Expo Asia * 3.-6. listopadu AsiaWorld-Expo
HKTDC Mezinárodní veletrh vína a destilátů # 4.-6. listopadu Hongkongské kongresové a výstavní centrum
Volný vstup. Pouze pro odbornou veřejnost ve věku nad 18 let
* Eco Expo bude přístuopné veřejnosti zdarma 6. listopadu.
# Veletrh vína bude 6. listopadu přístupný veřejnosti ve věku nad 18 let po zaplacení vstupného.


  Dotazy
Ivona Táborská
Tel (420) 233 323 514
Fax (420) 222 812 283


RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department

http://hkopticalfair.hktdc.com/vis_preg/pre_form.htm http://www.hktdc.com/fair/hkopticalfair-en/HKTDC-Hong-Kong-Optical-Fair.html More